Home    O klubu   Akce   Novinky   Sporty    Karty psů    Wall of fame    Zdraví   Kontakty

 
 

 

12.3. 2018 Přidány klubové akce pro letošní rok Akce

22.2.2017  Přidána sekce o certifikaci trenérů bullsportů

6.1.2017  Úprava webu, karet psů, Akcí na rok 2017

Pár věcí co přinese nový rok 2017 pod klubem SBTSC

- Velký třídenní závod bull sportů, pod novými pravidly které přizpůsobujeme Clash of the K9s v který s Petrem doufáme, že bude v budoucnu i pod naším klubem v ČR . Jedná se o celoevropský on-line závod. Bohužel pod DSA system nevstoupíme protože komunikace je na bodu mrazu, ale K9s má podobně hodnotící system na přepočty a roste nehoráznou rychlostí. Poslední akce se zúčastnilo 158 zvířat z několika zemí.

- Dog Show Condition jedinečná výstava tohoto typu v ČR, Pro rok 2017 rozhodčí z ČR, SK, IT. Nově přidány dvě kategorie. Jsme velice rádi za velkou odezvu na naší akci v zahraničí a už víme že budou účastníci z Francie, Itálie, Slovenska , Holandska v tom bych řekl že je a bude naše akce jedinečná oproti jiným akcím pro sbt . Rozhodně si chceme udržet standart bohatého , kvalitního závodu tak aby zájem byl právě i v zahraničí a vy tak mohli co necestujete ven vidět odlišná zvířata a třeba i na živo potenciálního krycího psa. Během Akce je naplánovaná i přednáška Alči Brtkové o Alergiích což byla škoda že neproběhla RRW.

- zadána výroba nové sošky atletického sbt akademickým sochařem . Soška bude použita pro výstavu i závod za celkového vítěze . Soška bude mít přes 2kg a bude z olova .

- Stejná soška s jiným druhem podstavce bude vyrobena Limitovaná edice Počet kusů omezen a každá soška bude mít průkaz původu a podpis akademického sochaře . Půjde o limitovanou sběratelskou edici asi 20 ks na celém světe. Určená pro prodej.

- od roku 2017 ocenění nejlepší zvíře za rok 2017 ze 4 závodů. Získá zase stejnou sošku z olova ale soška bude pozlacena pravým zlatem

- v roce 2017 bude koupena časomíra pro zkvalitnění závodů a již na srpnovém CSA Game bude využívaná.

- vytvoření pamětní mince v duchu Old Times kterou získá každý kdo přijede na náš klubový závod léto Podzim. Budou vytvořeny totožná mince v jiné povrchové upravě. Tak že krásná sbírková edice o dvou kusech.

- akce old times

- také můžete šetřit protože plánujeme dražbu dvou nových sošek (olovo a zlatá) s číslem 1. Půjde o sbírkové záležitosti od akademického sochaře a na světě bude asi jen 20 sošek pro prodej. A do dražby půjde i 2-3x sada mincí :

- členství pro rok 2017 se bude vybírat od ledna - do konce února. Pokud nebude uhrazeno budete vyrozuměni o nápravě případném smazaní ze skupiny. Výše ceny členství je závislá na tom zda jste splnili přechod do plnohodnotného člena či zůstáváte dál čekatelem.

13.10.2016  Úprava infa a karet členů

7.4.2016 Doplněny seznamy členů, karty

7.4.2016 Přihlášky na Dog Show Condition

27.2.2016 Oficiální spuštění webu